>>> Atpūta pie jūras 
 
Ēģipte


Ēģipte ir vieta, par kuru „visi visu jau zina”, viens no populārākajiem Eiropas tūristu maršrutiem ziemā. Runā, ka Ēģiptes sauli vismaz vienu reizi ir izbaudījis katrs piektais Latvijas iedzīvotājs, ir daudzi, kas turp dodas ik gadu – gluži kā bezdelīgas un stārķi. Kas tad ir tas, kas Ēģiptē ir savādāk un labāk?

Ēģipte– krustceles starp trijiem kontinentiem: Āfriku, Āziju, Eiropu. Uz ziemeļiem Ēģipte robežojas ar Vidusjūru, dienvidos – ar Sudānu, rietumos – Lībiju, austrumos – Sarkano jūru un Izraēlu. Austrumos no Nīlas upes ir Austrumu (Aravijas) tuksnesis, no rietumiem Ēģipti skauj Rietumu (Lībijas) tuksnesis. Tuksneši aizņem gandrīz trešo daļu Ēģiptes teritorijas.

Vispirms - ceļojums uz Ēģipti ir ceļojums uz vasaru, vismaz ziemā. Vasarā Ēģipte eiropietim ir krietni par karstu. Toties ziemā- burvīgi! Saule spīd. Ūdens silts.
Ūdens un zemūdens
Sarkanā Jūra ir viena no brīnišķīgākajām vietām šajā tuksnešainajā zemē. Ļoti sāļais ūdens atvieglo peldēšanu. Toties ūdens ir tik dzidrs, ka, dodoties ar kuģīti aplūkot koraļļu rifus, jūras dibenu skaidri var saskatīt arī vietās, kur dziļums pārsniedz 12-15 metrus.

 avots: jtl.lv

Plāno ceļojumu? Svarīga informācija

Kūrorti

>>> Hurgada
Lidojums: Rīga- Hurgada -Rīga
Izlidošanas datumi: no
Ilgums: 7, 10, 11, 14 naktis
Cenas: no
>>> Šarm El Šeiha
Lidojums: Rīga- Šarm El Šeiha- Rīga
Izlidošanas datumi: no Ilgums: 7, 10, 14 naktis

Cenas: no
Nīlas kruīzs
 

Ilgums: 7, 10 naktis

Cenas: no

>>>Programmas apraksts un cenas