>>> Atpūta pie jūras 

                 Itālija

Itālija atrodas Eiropas dienvidos Apenīnu pussalā. Ziemeļos robežojas ar Šveici un Austriju, ziemeļrietumos ar Franciju, austrumos ar Slovēniju. Valsti apskalo piecas jūras – rietumos Ligūrijas un Tirēnu jūra, austrumos Adrijas jūra, dienvidos Jonijas un Vidusjūra.
Itālijai pieder Sicīlijas, Sardīnijas un Elbas salas. Visas pussalas garumā stiepjas Apenīnu kalni un ziemeļos Alpu nogāzes. Sicīlijas salā atrodas pats lielākais darbojošais vulkāns Eiropā – Etna 3340 m v.j.l. Valsts augstākā virsotne ir Monblāns 4807 m v.j.l., kas ir arī Eiropas augstākā virsotne.
Itālijā koncentrētas ap 60% Eiropas kultūras vērtību. Praktiski katra pilsēta Itālijā ir kā vēstures muzejs.
Roma ir viena no Itālijas un arī visas pasaules visievērojamākajām vietām. Tās robežās atrodas pilsētvalsts Vatikāna, kā arī nenovērtējami pieminekļi un arhitektūras ansambļi – Romas un Imperatora forumi, Via Appia, Emīlijas bazilika, Kurija, Vestas svētnīca, Romula svētnīca, Kastora un Poluksa svētnīca, Maksencija bazilika, Tita arka, Palatīns, Palaso del Flavi, stadions – hipodroms, pilsētas simbols – Kolizejs, senais hipodroms Cirko Massimo, Panteons, Navona laukums – Romas visskaistākais laukums ar trijām strūklakām – Spānijas laukums, Kapitolija pakalns, Trevī, jezuītu baznīca Sant Ignacio, Sv. Laurencija un Santa Marija Madžore baznīcas.

avots: icelo.lv

Plāno ceļojumu? Svarīga informācija

Kūrorti

>>> Sicīlija
Lidojums: Rīga-Katānija -Rīga
Izlidošanas datumi: no Ilgums: 7, 14 naktis
Cenas: no Ekskursiju tūres

(avio)
>>> Sicīlija ... saulainā sala

Cenas noIzlidošanas datumi: